Bielik Mário

Kontaktné informácie

Bielik Mário
Tamaškovičova 2731/6, 917 01 Juh, Slovakia
Trnava, Trnavský kraj, 917 01
Získať smer
Telefón: 033/593 66 31
Google Mapy: Návšteva
Call
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

Bielik Mário sa nachádza v lokalite Trnava, Trnavský kraj. Táto firma pôsobí v nasledujúcom odvetví: Taxi.
priemysel
Hotely a cestovanie »  Taxi
Zaoberá sa:
Taxi
Kódy ISIC
4922

Otázky a odpovede

Q1

Aké je telefónne číslo spoločnosti Bielik Mário?

Telefónne číslo pre Bielik Mário je 033/593 66 31.
Q2

Kde sídli spoločnosť Bielik Mário?

Spoločnosť Bielik Mário sídli na adrese Tamaškovičova 2731/6, 917 01 Juh, Slovakia, Trnava, Trnavský kraj.
Q3

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti Bielik Mário?

Spoločnosť Bielik Mário môžete kontaktovať telefonicky na čísle 033/593 66 31.
+

Ďalšie firmy na tejto adrese

Tamaškovičova 2731/6, 917 01 Juh, Slovakia Trnava, Trnavský kraj, 917 01
+

Firmy v PSČ 917 01

Firmy v 917 01: 3 194
Počet obyvateľov: 44 243
917 01 Teplotná mapa obchodnej hustoty

Kategórie

Shopping:  25 %
Professional Services:  11 %
Iné:  63 %

Cena

lacný:  56 %
umiernený:  36 %
drahý:  8 %
Iné:  0 %

Predvoľby

33:  55 %
9:  43 %
Iné:  2 %
+

Štatistiky a demografia pre PSČ 917 01

Pohlavie

Žena:  52 %
Muž:  48 %
Iné:  0 %
+

Napísať recenziu