Lenka Haladová - Papier- Hračky

Kontaktné informácie

Lenka Haladová - Papier- Hračky
Ludvika van Beethovena 28, 917 08 Trnava, Slovakia
Získať smer
Telefón: 0903 961 815
Hodín: Ukázať
Google Mapy: Návšteva
Štvorstranný: Návšteva
Call
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

Táto firma pôsobí v nasledujúcom odvetví: Kancelárske potreby a papiernictvo.
priemysel
Nakupovanie »  Kancelárske potreby a papiernictvo
Zaoberá sa:
Kancelárske potreby a papiernictvo
Kódy ISIC
4761

Otázky a odpovede

Q1

Aké je telefónne číslo spoločnosti Lenka Haladová - Papier- Hračky?

Telefónne číslo pre Lenka Haladová - Papier- Hračky je 0903 961 815.
Q2

Kde sídli spoločnosť Lenka Haladová - Papier- Hračky?

Spoločnosť Lenka Haladová - Papier- Hračky sídli na adrese Ludvika van Beethovena 28, 917 08 Trnava, Slovakia, Trnavský kraj.
Q3

Aké dni je otvorené Lenka Haladová - Papier- Hračky ?

Lenka Haladová - Papier- Hračky je otvorené po–pi 7:30 až 18:00; so 8:00 až 12:00; zatvorené ne .
Q4

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti Lenka Haladová - Papier- Hračky?

Spoločnosť Lenka Haladová - Papier- Hračky môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0903 961 815.
Q5

Aká je webová adresa (URL) spoločnosti Lenka Haladová - Papier- Hračky?

Pre Lenka Haladová - Papier- Hračky nie sú uvedené žiadne webové stránky, ale Lenka Haladová - Papier- Hračky môžete nájsť na Foursquare.
+

Ďalšie firmy na tejto adrese

Ludvika van Beethovena 28, 917 08 Trnava, Slovakia
+

Firmy v PSČ 917 08

Firmy v 917 08: 184
Počet obyvateľov: 3 680

Kategórie

Shopping:  19 %
Professional Services:  16 %
Iné:  64 %

Cena

lacný:  60 %
umiernený:  40 %
Iné:  0 %

Predvoľby

33:  54 %
9:  45 %
Iné:  1 %
+

Štatistiky a demografia pre PSČ 917 08

Pohlavie

Žena:  52 %
Muž:  48 %
Iné:  0 %
+

Napísať recenziu