LKW Rudi s. r. o.

Kontaktné informácie

LKW Rudi s. r. o.
14, Nezábudková 808, 821 01 Bratislava, Slovakia
Získať smer
Telefón: 0903 252 321
Telefón: 0911 252 313
Google Mapy: Návšteva
Call
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

Spoločnosť LKW Rudi s. r. o. bola založená 30. 1. 2015.
Založený: 30. 1. 2015
priemysel
Spoločnosť a vláda
Zaoberá sa:
Shipping Company
Kódy ISIC
5310

Otázky a odpovede

Q1

Ako dlho spoločnosť LKW Rudi s. r. o. podniká?

Spoločnosť LKW Rudi s. r. o. tu podniká asi 11 roky.
Q2

Aké je telefónne číslo spoločnosti LKW Rudi s. r. o.?

Telefónne číslo pre LKW Rudi s. r. o. je 0903 252 321.
Q3

Kde sídli spoločnosť LKW Rudi s. r. o.?

Spoločnosť LKW Rudi s. r. o. sídli na adrese 14, Nezábudková 808, 821 01 Bratislava, Slovakia, Bratislavský kraj.
Q4

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti LKW Rudi s. r. o.?

Spoločnosť LKW Rudi s. r. o. môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0903 252 321.
Q5

Aká je webová adresa (URL) spoločnosti LKW Rudi s. r. o.?

Webová stránka pre LKW Rudi s. r. o. je lkwrudi.sk.
+

Ďalšie firmy na tejto adrese

14, Nezábudková 808, 821 01 Bratislava, Slovakia
+

Firmy v PSČ 821 01

Firmy v 821 01: 944
Počet obyvateľov: 4 425
821 01 Teplotná mapa obchodnej hustoty

Kategórie

Shopping:  20 %
Professional Services:  16 %
Medical:  12 %
Iné:  52 %

Cena

umiernený:  52 %
lacný:  48 %
Iné:  0 %

Predvoľby

9:  50 %
2:  50 %
Iné:  0 %

Susedia

Ružinov:  86 %
Staré Mesto:  5 %
Iné:  9 %
+

Štatistiky a demografia pre PSČ 821 01

Pohlavie

Žena:  55 %
Muž:  45 %
Iné:  0 %
+

Napísať recenziu