Mňau Kafé

4,4 ★★★★ viac ako 500 recenzií

Kontaktné informácie

Mňau Kafé
Mäsiarska 37, 040 01 Košice, Slovakia
Získať smer
Telefón: 0911 211 244
Telefón: 0948 125 124
Hodín: Ukázať
Facebook profil: Návšteva
TripAdvisor: Návšteva
Google Mapy: Návšteva
Instagram: Návšteva
Štvorstranný: Návšteva
CallE-Mail
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

Táto firma pôsobí v nasledujúcom odvetví: Kaviarne.
priemysel
Reštaurácie »  Kaviarne
Zaoberá sa:
Kaviarne
Kódy ISIC
5610

Otázky a odpovede

Q1

Aké je telefónne číslo spoločnosti Mňau Kafé?

Telefónne číslo pre Mňau Kafé je 0911 211 244.
Q2

Kde sídli spoločnosť Mňau Kafé?

Spoločnosť Mňau Kafé sídli na adrese Mäsiarska 37, 040 01 Košice, Slovakia, Košický kraj.
Q3

Aké dni je otvorené Mňau Kafé ?

Mňau Kafé je otvorené
pondelok:12:00 až 20:00
utorok:12:00 až 20:00
streda:12:00 až 20:00
štvrtok:12:00 až 20:00
piatok:12:00 až 21:00
sobota:14:00 až 20:00
nedeľa:14:00 až 19:00
Q4

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti Mňau Kafé?

Spoločnosť Mňau Kafé môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0911 211 244.
Q5

Aká je webová adresa (URL) spoločnosti Mňau Kafé?

Webová stránka pre Mňau Kafé je www.mnaukafe.eu.
Q6

Má spoločnosť Mňau Kafé k dispozícii službu bezdrôtového internetu (Wi-Fi)?

Áno, spoločnosť Mňau Kafé má na tomto mieste k dispozícii sieť Wi-Fi.
Q7

Ponúka spoločnosť Mňau Kafé doručovanie?

Áno, spoločnosť Mňau Kafé ponúka možnosť doručovania. Podrobnosti na čísle 0911 211 244.
+

Ďalšie firmy na tejto adrese

Mäsiarska 37, 040 01 Košice, Slovakia
+

Firmy v PSČ 040 01

Firmy v 040 01: 6 225
Počet obyvateľov: 66 638
040 01 Teplotná mapa obchodnej hustoty

Kategórie

Shopping:  24 %
Professional Services:  12 %
Iné:  63 %

Cena

lacný:  47 %
umiernený:  44 %
drahý:  7 %
Veľmi drahé:  2 %
Iné:  0 %

Predvoľby

55:  59 %
9:  38 %
Iné:  3 %

Susedia

Juh, Košice:  9 %
Košice-Staré mesto:  9 %
Sever, Košice:  17 %
Staré Mesto, Košice:  45 %
Iné:  21 %
+

Štatistiky a demografia pre PSČ 040 01

Pohlavie

Žena:  53 %
Muž:  47 %
Iné:  0 %
+

Napísať recenziu

Obchodná spätná väzba

★★★★★Žiadne recenzie na VšetkyObchodné4,4★★★★viac ako 500 recenzií inde

0 Recenzií

Buďte prvý, kto napíše recenziu.