Masaze Peter Bango

Kontaktné informácie

Masaze Peter Bango
Starohájska 6755/2, 917 01 Trnava, Slovakia
Získať smer
Telefón: 0903 476 302
Hodín: Ukázať
Google Mapy: Návšteva
Call
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

Táto firma pôsobí v nasledujúcom odvetví: Masáže.
priemysel
Zdravie – iné »  Masáže
Zaoberá sa:
Masáže
Kódy ISIC
9609

Otázky a odpovede

Q1

Aké je telefónne číslo spoločnosti Masaze Peter Bango?

Telefónne číslo pre Masaze Peter Bango je 0903 476 302.
Q2

Kde sídli spoločnosť Masaze Peter Bango?

Spoločnosť Masaze Peter Bango sídli na adrese Starohájska 6755/2, 917 01 Trnava, Slovakia, Trnavský kraj.
Q3

Aké dni je otvorené Masaze Peter Bango ?

Masaze Peter Bango je otvorené po–pi 8:00 až 17:00; zatvorené so–ne .
Q4

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti Masaze Peter Bango?

Spoločnosť Masaze Peter Bango môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0903 476 302.
+

Historické informácie

Staré obchodné webové stránky a e-maily, ktoré už neexistujú, len na informačné účely.
masazebango.sk
+

Podobné spoločnosti v okolí

+

Ďalšie firmy na tejto adrese

Starohájska 6755/2, 917 01 Trnava, Slovakia
+

Firmy v PSČ 917 01

Firmy v 917 01: 3 194
Počet obyvateľov: 44 243
917 01 Teplotná mapa obchodnej hustoty

Kategórie

Shopping:  25 %
Professional Services:  11 %
Iné:  63 %

Cena

lacný:  56 %
umiernený:  36 %
drahý:  8 %
Iné:  0 %

Predvoľby

33:  55 %
9:  43 %
Iné:  2 %
+

Štatistiky a demografia pre PSČ 917 01

Pohlavie

Žena:  52 %
Muž:  48 %
Iné:  0 %
+

Napísať recenziu