Mesto Zliav

Kontaktné informácie

Mesto Zliav
Leoša Janáčka 6806/44, 917 01 Západ, Slovakia
Trnava, Trnavský kraj, 917 01
Získať smer
Telefón: 0908 166 446
Facebook profil: Návšteva
Google Mapy: Návšteva
Call
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

Mesto Zliav sa nachádza v lokalite Trnava, Trnavský kraj.

Otázky a odpovede

Q1

Aké je telefónne číslo spoločnosti Mesto Zliav?

Telefónne číslo pre Mesto Zliav je 0908 166 446.
Q2

Kde sídli spoločnosť Mesto Zliav?

Spoločnosť Mesto Zliav sídli na adrese Leoša Janáčka 6806/44, 917 01 Západ, Slovakia, Trnava, Trnavský kraj.
Q3

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti Mesto Zliav?

Spoločnosť Mesto Zliav môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0908 166 446.
Q4

Aká je webová adresa (URL) spoločnosti Mesto Zliav?

Pre Mesto Zliav nie sú uvedené žiadne webové stránky, ale Mesto Zliav môžete nájsť na Facebook.
+

Historické informácie

Staré obchodné webové stránky a e-maily, ktoré už neexistujú, len na informačné účely.
www.mestozliav.sk
+

Ďalšie firmy na tejto adrese

Leoša Janáčka 6806/44, 917 01 Západ, Slovakia Trnava, Trnavský kraj, 917 01
+

Firmy v PSČ 917 01

Firmy v 917 01: 3 194
Počet obyvateľov: 44 243
917 01 Teplotná mapa obchodnej hustoty

Kategórie

Shopping:  25 %
Professional Services:  11 %
Iné:  63 %

Cena

lacný:  56 %
umiernený:  36 %
drahý:  8 %
Iné:  0 %

Predvoľby

33:  55 %
9:  43 %
Iné:  2 %
+

Štatistiky a demografia pre PSČ 917 01

Pohlavie

Žena:  52 %
Muž:  48 %
Iné:  0 %
+

Napísať recenziu