Reštaurácia Phumts

Kontaktné informácie

Reštaurácia Phumts
Tomášovská 22, 900 45 Malinovo, Slovakia
Získať smer
Telefón: 0917 326 881
Hodín: Ukázať
Google Mapy: Návšteva
Call
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

Táto firma pôsobí v nasledujúcom odvetví: Reštaurácie.
priemysel
Reštaurácie
Zaoberá sa:
Reštauračné činnosti a mobilný predaj jedál
Kódy ISIC
5610

Otázky a odpovede

Q1

Aké je telefónne číslo spoločnosti Reštaurácia Phumts?

Telefónne číslo pre Reštaurácia Phumts je 0917 326 881.
Q2

Kde sídli spoločnosť Reštaurácia Phumts?

Spoločnosť Reštaurácia Phumts sídli na adrese Tomášovská 22, 900 45 Malinovo, Slovakia.
Q3

Aké dni je otvorené Reštaurácia Phumts ?

Reštaurácia Phumts je otvorené po–ne 11:00 až 21:00 .
Q4

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti Reštaurácia Phumts?

Spoločnosť Reštaurácia Phumts môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0917 326 881.
Q5

Aká je webová adresa (URL) spoločnosti Reštaurácia Phumts?

Webová stránka pre Reštaurácia Phumts je www.restauraciaphumts.sk.
+

Ďalšie firmy na tejto adrese

Tomášovská 22, 900 45 Malinovo, Slovakia
+

Firmy v PSČ 900 45

Firmy v 900 45: 118
Počet obyvateľov: 2 163

Kategórie

Shopping:  19 %
Professional Services:  15 %
Industry:  13 %
Iné:  53 %

Cena

lacný:  60 %
umiernený:  40 %
Iné:  0 %

Predvoľby

9:  71 %
2:  29 %
Iné:  0 %
+

Štatistiky a demografia pre PSČ 900 45

Pohlavie

Žena:  51 %
Muž:  49 %
Iné:  0 %
+

Napísať recenziu