Slovenská pošta

Kontaktné informácie

Slovenská pošta
Kollárova 8834/20, 917 01 Trnava, Slovakia
Získať smer
Telefón: 033/544 19 88
Hodín: Ukázať
Google Mapy: Návšteva
Štvorstranný: Návšteva
Call
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

priemysel
Spoločnosť a vláda
Zaoberá sa:
Post Office
Kódy ISIC
5310

Otázky a odpovede

Q1

Aké je telefónne číslo spoločnosti Slovenská pošta?

Telefónne číslo pre Slovenská pošta je 033/544 19 88.
Q2

Kde sídli spoločnosť Slovenská pošta?

Spoločnosť Slovenská pošta sídli na adrese Kollárova 8834/20, 917 01 Trnava, Slovakia, Trnavský kraj.
Q3

Aké dni je otvorené Slovenská pošta ?

Slovenská pošta je otvorené po–ut, št–pi 8:00 až 16:30; st 8:00 až 17:00; zatvorené so–ne .
Q4

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti Slovenská pošta?

Spoločnosť Slovenská pošta môžete kontaktovať telefonicky na čísle 033/544 19 88.
Q5

Aká je webová adresa (URL) spoločnosti Slovenská pošta?

Webová stránka pre Slovenská pošta je www.posta.sk.
+

Ďalšie firmy na tejto adrese

Kollárova 8834/20, 917 01 Trnava, Slovakia
+

Firmy v PSČ 917 01

Firmy v 917 01: 3 194
Počet obyvateľov: 44 243
917 01 Teplotná mapa obchodnej hustoty

Kategórie

Shopping:  25 %
Professional Services:  11 %
Iné:  63 %

Cena

lacný:  56 %
umiernený:  36 %
drahý:  8 %
Iné:  0 %

Predvoľby

33:  55 %
9:  43 %
Iné:  2 %
+

Štatistiky a demografia pre PSČ 917 01

Pohlavie

Žena:  52 %
Muž:  48 %
Iné:  0 %
+

Napísať recenziu