FARMFOODS - Výnimočné potraviny

Kontaktné informácie

FARMFOODS - Výnimočné potraviny
Bzovícka, pri Tescu 3244/38, 851 07 Bratislava, Slovakia
Získať smer
Telefón: 0905 497 949
Hodín: Ukázať
Google Mapy: Návšteva
Štvorstranný: Návšteva
Call
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

Táto firma pôsobí v nasledujúcom odvetví: Obchody s potravinami a supermarkety.
priemysel
Stravovanie »  Obchody s potravinami a supermarkety
Zaoberá sa:
Obchod s potravinami
Kódy ISIC
4711

Otázky a odpovede

Q1

Aké je telefónne číslo spoločnosti FARMFOODS - Výnimočné potraviny?

Telefónne číslo pre FARMFOODS - Výnimočné potraviny je 0905 497 949.
Q2

Kde sídli spoločnosť FARMFOODS - Výnimočné potraviny?

Spoločnosť FARMFOODS - Výnimočné potraviny sídli na adrese Bzovícka, pri Tescu 3244/38, 851 07 Bratislava, Slovakia, Bratislavský kraj.
Q3

Aké dni je otvorené FARMFOODS - Výnimočné potraviny ?

FARMFOODS - Výnimočné potraviny je otvorené po–so 8:00 až 19:00; zatvorené ne .
Q4

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti FARMFOODS - Výnimočné potraviny?

Spoločnosť FARMFOODS - Výnimočné potraviny môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0905 497 949.
Q5

Aká je webová adresa (URL) spoločnosti FARMFOODS - Výnimočné potraviny?

Webová stránka pre FARMFOODS - Výnimočné potraviny je www.farmfoods.sk.
Q6

Ponúka spoločnosť FARMFOODS - Výnimočné potraviny doručovanie?

Áno, spoločnosť FARMFOODS - Výnimočné potraviny ponúka možnosť doručovania. Podrobnosti na čísle 0905 497 949.
+

Ďalšie firmy na tejto adrese

Bzovícka, pri Tescu 3244/38, 851 07 Bratislava, Slovakia
+

Firmy v PSČ 851 07

Firmy v 851 07: 350
Počet obyvateľov: 7 488

Kategórie

Shopping:  18 %
Medical:  12 %
Professional Services:  11 %
Iné:  58 %

Cena

lacný:  62 %
umiernený:  38 %
Iné:  0 %

Predvoľby

9:  62 %
2:  38 %
Iné:  0 %

Susedia

Petržalka:  74 %
Ružinov:  6 %
Iné:  19 %
+

Štatistiky a demografia pre PSČ 851 07

Pohlavie

Žena:  52 %
Muž:  48 %
Iné:  0 %
+

Napísať recenziu