Gordon kebab

Kontaktné informácie

Gordon kebab
Bzovícka 3244/38, 851 07 Petržalka, Slovakia
Bratislava – mestská časť Petržalka, Bratislavský kraj, 851 07
Získať smer
Telefón: 0911 460 260
Hodín: Ukázať
Google Mapy: Návšteva
Call
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

Gordon kebab sa nachádza v lokalite Bratislava – mestská časť Petržalka, Bratislavský kraj. Táto firma pôsobí v nasledujúcom odvetví: Reštaurácie.
priemysel
Reštaurácie
Zaoberá sa:
Reštauračné činnosti a mobilný predaj jedál
Kódy ISIC
5610

Otázky a odpovede

Q1

Aké je telefónne číslo spoločnosti Gordon kebab?

Telefónne číslo pre Gordon kebab je 0911 460 260.
Q2

Kde sídli spoločnosť Gordon kebab?

Spoločnosť Gordon kebab sídli na adrese Bzovícka 3244/38, 851 07 Petržalka, Slovakia, Bratislava – mestská časť Petržalka, Bratislavský kraj.
Q3

Aké dni je otvorené Gordon kebab ?

Gordon kebab je otvorené po–pi 10:00 až 21:00; so 15:00 až 21:00; zatvorené ne .
Q4

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti Gordon kebab?

Spoločnosť Gordon kebab môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0911 460 260.
+

Historické informácie

Staré obchodné webové stránky a e-maily, ktoré už neexistujú, len na informačné účely.
www.gordonkebab.sk
+

Ďalšie firmy na tejto adrese

Bzovícka 3244/38, 851 07 Petržalka, Slovakia Bratislava – mestská časť Petržalka, Bratislavský kraj, 851 07
+

Firmy v PSČ 851 07

Firmy v 851 07: 350
Počet obyvateľov: 7 488

Kategórie

Shopping:  18 %
Medical:  12 %
Professional Services:  11 %
Iné:  58 %

Cena

lacný:  62 %
umiernený:  38 %
Iné:  0 %

Predvoľby

9:  62 %
2:  38 %
Iné:  0 %

Susedia

Petržalka:  74 %
Ružinov:  6 %
Iné:  19 %
+

Štatistiky a demografia pre PSČ 851 07

Pohlavie

Žena:  52 %
Muž:  48 %
Iné:  0 %
+

Napísať recenziu